Buradasınız
Ana Sayfa > Fotoğraf ve Yazı > Bir gece istiyorum…

Bir gece istiyorum…

8888_by_gokhantutak-d4qthep

 

 

Bir gece istiyorum…

 

öyle bir gece senin ile olmak,o duyguları sonsuz rüyada tutmak,bana kızmanı ve beni sevdiğini söylemeni duymak istiyorum. Ellerimizin tüm sıcaklığıyla bir birine dokunmasını,saatlerce sarılmayı, sahil kenarında aşıkların dinlediği şarkıyı beraber dinlemek istiyorum.

Baş ucunda oturup sana ilk defa bu kadar yakın olduğumu bana olan duygularını bu kadar yakından hissetmeyi, duygularımı bazı zorunluluklar yüzünden yüz bin defa haykırmak isterken o sonsuz sessizliğe  tekrar gömülmeyi istiyorum. Saçlarına ürkekçe dokunuşumu, otobüs yolculuklarında başını omzuma yaslamanı,karanlık bir yolda koluna girip seni evine bıraktığım zamanları ve kuracağım o halleri düşlüyorum.

Aramızda bunca uçurumlar,imkansızlıklar varken o gece hepsinden uzaklaşmayı istiyorum…

Bu hayali bir ömür boyu yaşamak isterdim senin yanında, deliksiz uykulara dalmayı, uyandığında günaydın demeyi dilerdim. Belki o zaman sana duygularımı haykırırdım da beni daha iyi anlayabilirdin ama sen bunları bilmiyorsun,belkide hiç bilmeyeceksin.

 

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top