Buradasınız
Ana Sayfa > Fotoğraf ve Yazı > Sarılmak

Sarılmak

please_don__t_leave_me_by_gokhantutak-d338fv5

 

Sarılmak

Sarıldığınızın sıcaklığında erimek,kokusunu içine katmak, fikrinizi onunla bütünleştirmek ve öyledir ki kalplerin birbirine en yakın halidir.

Uyuşturur bedeni , huzur verir, yeri geldiği zaman ağlatır, yeri geldiği zaman güldürür, sevinçleri büyütür, kötülükleri azaltır ve kuruyan ruha su vermek gibi, öğle uykusuna yatmak istemeyen huysuz çocuklara anlatılan masala gibi.

Kalplerin birbirine usulca dokunmasıdır. Kolla göğüs ile yapıldığı sanılır ama aldanıyorsun dur. Ruhunu verirsin sarılırken sarıldığın kişiye, gözlerinde ruhunun derinliklerine AŞK akar.

Velhasıl sarılmak insan ruhu için dört dörtlük bir terapidir.

G.

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
 • Deniz

  Sarılmak aşk ‘ın kokusunda kendini kaybedip sevdiğin kişinin kollarında kendini bulmaktır.

 • Gamze

  “Sarılmak” ; ait olmaktır, sahiplenmektir, özlemektir, hoş geldin’dir, gitme’dir, bitmesin’dir…”Sarılmak” ; masumiyettir, söyleyemediklerini göstermektir, şefkattir.Gözlerini görmesen de akan yaşları hissetmektir kalbinde.”Sarılmak” aşkın yalın halidir, süssüz, gösterişsiz, bir olmaktır.

 • Kerem

  kadın kollarını erkeğin boynuna dolar, erkek de kadının belini sarar. gözler tabi ki kapalıdır. o an insan başka birşey istemez

 • Tolga

  Sarılmak neden güzeldir bilir misin? Çünkü sağ tarafta kalp yoktur ve orası hep boştur,Sarılınca sağ tarafını onun kalbi doldurur.

Top