Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Gopro Hero4 Wifi şifre Değiştirme

Gopro Hero4 Wifi şifre Değiştirme

Aksiyon kamera lideri Gopro yeni çıkardığı Hero4 modelleri ile sıkıntılarıda hızlı bir şekilde çözme yolunda yeni adımlarda atmış. Kişisel olaraka en çok yaşadığım sıkıntı Hero4 kameranın wifi şifresini unutmaktı ve bunun şifresiyi nasıl değiştireceğimi bulmaktı. Bu yazım ile size çok kısa yoldan Gopro Hero4 wifi şifre değiştirme bir diğer deyim ile Wifi şifresini resetleme yolunu anlatıcam. Yeni Gopro modellerinde unutulan Hero4 wifi şifresini değiştirmek çok basit, yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi. GoPro-Hero4-wifi problem HERO4 kameranız sizlere hızla Wi-Fi adı ve şifresini değiştirme (Reset) imkanı tanımakta. Aşağıdaki adımları takip edin:

  • Kameranız açık konumdayken, Seçim tuşunu basılı tutarken Kameranızın yanında bulunan ayar tuşuna 2 saniye basılı tutalım Ekranda Wifi Ayarları çıkacaktır.
  • Yan tarafta bulunan ayarlar tuşunu basılı tutarak, Seçim tuşuna basıp bırakın (ön yüz).
  • ‘Reset Wi-Fi Settings’ seçerek şifremizi ve kamera adımızı resetleyebiliriz.
  • Artık şifreniz “goprohero” olacaktır.

Gördüğünüz gibi Gopro firması Wi-fi Resetleme sorununa çok basit bir sistem getirmiş. Diğer modellerinden daha kolay ve basit. Gopro ile iligili kumanda eşleme sıkıntısıda yaşıyorsanız eğer Gopro kumanda eşleme sorunu yazımıda okumanızı tavsiye ederim. Umarım yaşadığınız bu sıkıntıyı kısa sürede çözmenize yardımcı olmuşumdur. İyi aksiyonlar 🙂  

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top