Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Hard Case Çanta Modelleri

Hard Case Çanta Modelleri

Hard Case Çanta Modelleri

Hard case çanta modelleri ne işe yarar nerelerde kullanabilirsiniz gibi soruların yanıtlarını bulacağını bu yazımıda sert dayanıklı çantalar sert plastik malzemelerden yapılmaktadır ve bir çok test aşamasından geçmektedir. Orta boy ve biraz büyük olan çantalar sektör olarak en çok prodüksiyon işlerinde ekipmanların sağlam düzgün hasarsız bir şekilde bir yerden bir yere taşınmasında kullanılır. Bu ürünlerin boyutsal olarak büyük olanlarını ise taşımacılıkta ve askeriyede kullanılıyor. Sert Su Sızdırmaz Çantalar olarakta geçer bu ürünler. İhtiyacınıza göre şekillenebilmektedir. Bu neden ile ihtiyacınız  olan bu tarz bir çanta ise direk bu linkten Özel tasarım hard case istediğiniz iletip çözüm sunlarınızı isteyebilirsiniz.

Türkiyede  özel kesim sünger üretimi ile en çok modele sahip olan marka Suprobox ve Pelican modelidir. Bu model çantalara bu linkten ulaşabilirisiniz. Hard Case Çanta

DJI Markasının ürettiği Mavic 2 pro serisi, Phantom 4 pro gibi modeller içinde laser kesim süngerli ürünler bulunmakta. Bu ürün modelleri için fotoğraflara göz atabilirsiniz. Drone çantası ve Modelleri için de ulaşabilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorular için benim ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer blog yazılarımı incelemek için ana sayfayı tıklayınız.

Black magic pocket 4k kamera incelemesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K İncelemesi ve Teknik Özellikleri

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top