Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > İklim Değişikliği Belgeseli Before the Flood Çok Fazla İzlendi

İklim Değişikliği Belgeseli Before the Flood Çok Fazla İzlendi

Yapımcılığını Leonardo DiCaprio’nun üstlendiği belgesel, İklim Değişikliği ”Before the Flood” Belgeseli yayınlandığından bu yana çok fazla izleyiciye ulaştı ve İzlenme rekoru kırma yolunda yoluna devam ediyor.

Bildiğiniz üzere yıldız oyuncu Leonardo DiCaprio çevre konusunda ve ilkim değişikliği duyarlılığı konusunda en etkili isimlerden biri. Bu belgesele kadar bir çok belgesel çeken yıldız oyuncu. Daha önce The 11th Hour, Virunga ve The Ivory Game gibi ödüllü belgesellerin yapımcılığını üstlenen DiCaprio en son yapımcılığını yaptığı Before the Flood için dünyanın bir çok yerinde önemli isimler ile buluştu.

before-the-flood_afis%cc%a7
Before The Flood Afişi

Before the Flood belgeselinin ilk yayını ünlü belgesel kanalı National Geographic Channel tarafından yayınlandı. İlklim değişikliğine daha fazla dikkat içmek için ise youtube kanalında ücretsiz yayınlandı. National Geographic’in bu güzel kararı işe yaramış gibi görünüyor. Bu duyarlı hareketten sonra diğer digital platformlardan YouTube, Netflix ve diğer dijital platformlar üzerinden de 60 milyondan fazla kişiye ulaşan Before the Flood, belgesel dünyasında yeni bir rekora imza attı.

Before the Flood İnsanların ilkliğim değişikliği ve küresel ısınma konusunda uyarıları dikkate almadığında insan oğlunun yakında yaşayacağı sıkıntılara ışık tutuyor. Yıldız oyuncu bu belgesel için dünyanın dört bir yanına uçarak Papa Francis, Barrack Obama ve Elon Musk gibi isimlerle dünyanın geleceği hakkında görüştü. İzlerken aslında hiç farkında olmadan Dünyada neler yaşandığını görecek ve üzüleceksiniz.

Belgeselin yönetmenide yine tanıdık biri. Oscar ödüllü yönetmen Fisher Stevens.

Belgeselin resmi web sitesi: https://www.beforetheflood.com/

Belgeselin Tanıtımı

Belgeselin izleyin.

Belgeselin İMDB linki: http://www.imdb.com/title/tt5929776/?ref_=fn_al_tt_1

 

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top