Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Pixel Mago – Pixel King Kutu Açılış – Unboxing

Pixel Mago – Pixel King Kutu Açılış – Unboxing

Pixel Mago – Pixel King Kutu Açılış – Unboxing

Fotoğraf hobisi ile uğraşanların eninde sonunda alacağı harici fflaş aksesuarı ile karşınıza oldukça fazla marka ve model çıkacak. Canon kullanıyorsanız bu seçim sizin için biraz daha basitleşiyor çünkü fiyat performans ürünü olan Pixel mago flaş bu işi sizin için oldukça kolaylaştırıyor. Pixel Mago TTL flaş  rakiplerine göre oldukça uygun fiyata sahip aynı kulvarda olan diğer ürünlerin fiyatları 1000 küsürlerde gezerken pixel mago fiyatı 400,00 TLcivarlarında gezmekte. Bu da diğer rakiplerine göre daha seçilebilir bir model olmasını kolaylaştırıyor.

Pixel mago kutu içeriği video incelemesi

Pixel mago Özellikleri

  • E-TTL Canon desteği
  • HSS Yüksek enstantane desteği
  • 4 watt LED video lambas
  • Master ve Slave flaş olarak ayarlanabilmesi
  • Harici batarya kullanabilme
  • 65GN ile en güçlü speedlite flaş

Sonuç: Pixel mago flaş bakıldığı zaman tam bir fiyat performans canavarı kaliteli malzeme yapısı ile elinize aldığınızda size güven veriyor. Düğün çekimlerinde kullanmak isteyenlerde rahatlıkla alıp kullanabilirler bu ürünü tabi yanlarında bolcana yedek pil bulundurmaları gerekiyor. Harici flaşların en önemli sorunu pil canavarı olmaları.Bu durumu şarjlı piller ile çözebilirsiniz. İşiniz ve ışığınız bol olsun.

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top