Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Tom Tom Markasından Aksiyon Kamera

Tom Tom Markasından Aksiyon Kamera

TomTom GPS Aksiyon Kamerası Bandit İle TanışınTom Tom markasını şimdiye kadar hep navigasyon cihazları ile bağdaştırmıştık,Artık bu böyle olmayacak gibi.  TomTom firması yeni bir ürün ile piyasaya çıkıyor. Aksiyon kameraları konusunda lider marka olan GoPro markasının hero modellerinin karşına yeni ürettiği aksiyon kamerasını öne süren TomTom, Bandit ile aksiyon kamera piyasasına yeni bir tat getiriyor.

TOM TOM BANDIT’TE NELER VAR ?

İlk göze çarpan özelliklerinde geniş açılı lenslerle fotoğraflar ve videolar çekebilmesi, bunun yanında tamamen su geçirmez ve darbelere de dayanıklı bir aksiyon kamerası. Peki diğer aksiyon kamera markalarından farkı ne olacak bu Tom tom Bandit ‘in; bu nokta da ise Bandit GPS sensörleri sayesinde gayet başarılı bir atak yapmış.Yani en ii olduğu konuda en iyi özelliği geliştirmiş. Bunun la birlikte akıllı telefon uygulaması sayesinde görüntüler düzenlenebilir ve arkasında paylaşılabilir durumdasınız.

TOM TOM BANDIT TEKNİK ÖZELLİKLER

  • 1080p görüntü kalitesi ile birlikte 30 ve 60 FPS, 720p görüntü kalitesi ile birlite 60 ve 120 FPS video çekebilme imkanı
  • 16 MegaPiksellik fotoğraf çekebilme
  • Dahili Wi-Fi Özelliği
  • Dahili Bluetooth Özelliği
  • USB 3.0 Özelliği
  • 50 mt’ye kadar su altında çekim yapabilme imkanı ( su altı koruması gerekmekte )
  • Uygulama olarak şimdilik iOS platformu bulunmakta android yok

Tom Tom aksiyon kamera tanıtım videosu

PEKİ TOM TOM BANDIT NE KADAR ?

TomTom Bandit, 429 Euro’luk fiyatıyla Amerikada piyasaya  çıktı. Türkiye ye ne zaman gelir bilinmez.Cihazın farklı aksesuarları da içinde barındıracak olan premium paket versiyonunun ise Haziran ayında piyasada olması bekleniyor. Heyecan ile bekliyoruz 🙂

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top