Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > DJI Osmo Mobile İncelemesi ve Özellikleri

DJI Osmo Mobile İncelemesi ve Özellikleri

DJI Osmo Mobile İncelemesi ve Özellikleri

Dünyanın 1 numaralı drone üreticisi olan DJI firması bu özelliği ile Dünyada ki en hızlı değer kazanan firmalardan biri. DJI firması Osmo modelinin Cep telefonu için olan versiyonunu müşterilerine Berlindeki IFA 2016 fuarında tanıttı.

DJI osmo mobile_01

Peki yeni DJI Osmo Mobile ürününü tanıdan DJI firması bu ürünü bize ne gibi kolaylıklar getirdi.

DJI Osmo Mobile Özellikleri, Cep telefonu ile profesyonel görüntüler çekmek isteyenlerin ihtiyacına koşuyor. OSMO modelinde ki gibi DJI GO uygulaması ile biri bir uyumlu. 3 eksenli sabitleme özelliği ile oldukça güzel sonuçlar elde eden Osmo mobile, telefon ile çekilen timelapse çekimlerinde de işimizi oldukça kolaylaştıracak. Youtube firmasının akıllı telefon uygulaması ile artık Youtube üzerinden canlı yayınlar daha kolay olacak ve Vlog çeken kullanıcıların videoları daha stabil ve kaliteli olacak.

DJI Osmo Mobile

DJI Osmo Mobile Özellikleri

Pil

Kimya

Lityum iyon

Ağırlık

2.5 oz / 70 gr

Genel

Ağırlık

1.1 Ib / 500 g

DJI Osmo Mobile Satış fiyatı

DJI Osmo Mobile satış fiyatı Amerikada 299$ dan sunuldu. Türkiyede rafları ne zaman dolduracak bilmiyoruz. Türkiye Fiyatı ile ilgilide hiç bir ipucu yok. Bakalım bizi nasıl bir fiyat bekleyecek.

DJI osmo mobile_04

 DJI Osmo Aksesuarları

  • DJI Osmo Akıllı batarya
  • DJI Osmo uyumlu mikrofon
  • DJI Osmo Bisiklet Aparatı
  • DJI Osmo 4K Camera with Sport Accessory Kit

 

DJI Osmo Mobile ile Çekilmiş Örnek Video

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top