Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > GoPro Hero 3 İncelemesi ve Deneme Çekimleri

GoPro Hero 3 İncelemesi ve Deneme Çekimleri

GoPro Hero 3 İncelemesi ve Deneme Çekimleri

gopro-hero3

Bildiğiniz gibi aksiyon sevenlerin tercih ettiği gopro video kameralar Türkiyede  de ilgi görmeye başladı ve bizde Tahir’le bu işlerin meraklısı olduğumuz için dayanamadık ve bir adet gopro hero 3 ve Dji phantom helikopter aldık. 🙂

Gopro kamerayı aldıktan sonra bir çok çekim yaptım ve gopro kamer da  özellikler bakımından ilk gözüme çarpanlar.

*1920*1080 çekim yaparken pilin ömrü yaklaşık 1 saat. (LCD ve Wifi kapalı olursa.) LCD Touch BacPac Dokunmatik Ekranı takınca otomatikmen  pil ömrü daha da azalmakta. 35 40 dakikayakadar düşmekte.
*4K video çekerken biraz ısınma sorunu oluyor ama bence çok rahatsız edici seviyelerde değildi.
*16gb class 10 sandisk hafıza kartı kullanıyorum ve herhangi bir takılma problemi yaşamadım. Daha uzun video çekmek isteyenler olursa eğer 32gb hafıza kartı kullanmalarını öneririm.

Bunların sonucunda da aşağıdaki Gopro ile çekilmiş videoyu merak eden kullanıcılar için hazırladım.

Video kalitesi olarak gündüz çekimlerinde çok başarılı buldum. Gece çekimlerinde ise istenilen sevilerde değil. Belkide Bu sene veya gelecek sene içerisinde yeni bir kamera ile bunu çözebilirler.

Videoyu kalitesi olarak youtube eklerken biraz kayıp oluyor. Bu yüzden youtube de veya başka online video izleme sitelerinde ki kalitelere de aldanmayın derim.

GoPro Kamera ile ilgili donma,ısınma vb gibi sorunlar yaşıyorsanız eğer GoPro Güncellemesi nasıl yapılır yazımı okuyabilirsiniz.

 

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top