Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Gopro Hero3 Plus Aksesuarları

Gopro Hero3 Plus Aksesuarları

Bildiğiniz gibi Gopro firması aksiyon kamera piyasasında lider, aksiyon sporlara yaptığı yatırımlar ile karşısına çıkabilecek pekte bir rakip yok. Gorpro firması çıkardığı Gopro Hero3+ ile birlikte piyasaya yeni aksesuarlarda çıkmaya başladı.  Kamera ile birlikte çıkan veya çıkması beklenen aksesuarlar.

1- Jaws Esnek Mandal: bu aparat aksiyon kameranızı daha farklı açılarda kullanmanıza olanak verir. Çok yönlü yapısı ile 0.6cm ile 5cm kalınlığında ki objelere bağlayabiliyorsunuz. Güçlü mandalı sayesinde kameranızı güvenle bağlayabilirsiniz.

gopro bağlantı parçası jaws esnek mandal

2- Gopro Batarya Şarj Cihazı: Bu zamana kadar en çok ihtiyaç duyduğumuz üründür bence. Gopro kullanıcıları bilirler ki kameranın pili usb ile kameradan şarj olmakta. bu Şarj cihazı ile artık kameraya olan bağlılık bitiyor ve yedek bataryanızı çekiminizi durdurmadan şarj edebiliyorsunuz.

Gopro Batarya Şarj Cihazı

3-Blackout Housing: Tamamı mat siyah rengiyle kaplı olan housing, kameranın dikkat çekmemesi gereken yerlerde fark edilmesini zorlaştırıyor. Doğada kameranızı gizlemek artık daha kolay olacak. Diğer housingler gibi 40m su geçirmiyor. Blackout Housing

 

4-The Frame: Diğer case’lerden farklı olarak kameranın arkası ve önü açık. bağlantı parçaları ile uyumlu olan aparat kameranın hızlı çıkartılıp takılmasına olanak veriyor. Daha çok GoPro Suction Cup Mount Vakumlu aparat ve Jaws esnek mandal ile kullanılıyor.

The Frame

5- Dual HERO System: Bu aparat heo3 lerde de var olan housing daha inceltilmiş hali. 2 Adet hero3+ kamerayı aynı anda kullanabiliyorsunuz.

Dual HERO System

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top