Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Lam­borg­hi­ni Aventador Miura Homage Özel Seri 50 Adet Üretilecek

Lam­borg­hi­ni Aventador Miura Homage Özel Seri 50 Adet Üretilecek

Lam­borg­hi­ni Aventador Miura Homage Özel Seri 50 Adet Üretilecek

Dünyaca ünlü Lam­borg­hi­ni markasını bilmeyen yoktur her halde. Filmlerde belgesellerde özel üretimlerini izlediğimiz özel bir araba markası olan Lam­borg­hi­ni, belkide her erkeğin hayaleni süsleyen bir araba. Lam­borg­hi­ni firması ise özel ürettiği arabalar ile kendine hayran bırakmaya devam ediyor ve bu hayranlığı devam ettirecek olan bir araba modelini bizlere sunuyor.

Lam­borg­hi­ni’nin Ad personam departmanında tasarlanan Aventador Miura Homage, orjinal Miura modelinin renk ve özelliklerini birebir aynısını yansıtıyor. Gövdenin tek renkli olması alt kısımları ile kontrast oluşturup bir birini tamamlıyor.

Aventador’un dış kısmı Miıra’ya saygı duruşundan dolayıda mat gümüş veya altın renkli 20”/21” Dione jantlarla devam edilme kararı alındı. Bir çok özelliği ile Aventador Miura’nın belirgin özelliklerini taşıyor.

lamborghini-aventador-miura-homage-revealed_8

Lam­borg­hi­ni Aventador Miura Homage’in morotu tam 700 beygir gücünde

İç döşemlerde iki farklı renk seçeneği ile sunurken, ful nero ade veya terra Emilia deri ton üzerine ton dikiş ve karbon fiber paketi standart olarak veriliyor. Koltuklara ise otomobilin özel renginde Miura 50 yıl logosu dikiliyor. Gerçek ten bu özel bir özellik ve heyecan verici.

01-Lamborghini-00

Lam­borg­hi­ni Aventador Miura Homage Moto özellikleri

  • V12 6.5 Litrelik motoru var.
  • 8.250d/d ‘de 700 HP güç
  • 5.500 d/d de 690 Nm maksimim mork
  • 0-100 KM/s hızlanma 2.9 saniye
  • Maksimum hız 350 Km/s

2017-lamborghini-miura-homage-1d

Sonuç: Özel arabların özel fiyatları olur ama bu Lam­borg­hi­ni Aventador Miura Homage belkide bir hayal ürünü çünkü dünyada tam tamına 50 adet üretiliyor ve belki sadece tvlerde izleyebileceğimiz bir Araba. Aventador Miura çok kısa sürece 100 km ye ulaşıyor böyle bir arabanın yakıt tüketimini gerçekten merak ediyorum.

2017-lamborghini-miura-homage-2d

 

 

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top