Buradasınız
Ana Sayfa > Oradan Buradan > Sony Channel Artık Türkiyede

Sony Channel Artık Türkiyede

Sony Channel Artık Türkiyede

Türkiye TV kanal ailesine yeni bir üye daha geldi. Planet TV grubunu satın alarak ülkemizde medya sektörüne giriş yapan Sony fimasının yeni kanalı Sony Channel Türkiye saati ile 28 Mart Saat 21:00 ‘de yayına başladı.

Sony Channel kanalında daha çok yabancı içerikli dizi ve filmler yayınlanacak. Örnek verecek olursak. Spooks, The Night Shift, Saving Hope vb gibi yayınlar olcak.

Bu yazıyı okuyorsanız Sony Channel hangi frekanstan olduğunuda merak ediyorsunuzdur. Sony Channel uydu üzerinden 11558 MHz frekansı dikey polarizasyon ve 30000 sembol oranı üzerinden yayın yapacak. Diğer yerlerden izlemek isterseniz eğer Türksat Kablo TV 256. kanaldan, Tivibu 203. kanaldan, D-smart 98. kanaldan ve Turkcell TV+ 94. kanaldan izleyebilecekler. Sony Channel şifresiz yayın yacak.

Sonuç: Türkiye Tv kanal piyasasında yeni soluk olacak olan Sony Channel bakalım izleyiciler noktasında nasıl bir tepki alacak. Söyledikleri içerikler ile iddalı olan kanal bakalım nasıl olacak.

gokhantutak
Gezmeyi, gezerken fotoğraf çekmeyi, yeni tatlar keşfetmeyi seviyorum. Bu tecrübelerimi de sizler ile paylaşmayı seviyorum.
Top